top of page

KURUMSAL BESLENME DANIŞMANLIĞI

Kurumsal Diyetisyenim

Kurumsal Beslenme Danışmanlığı

Sağlıklı beslenme, çalışanların ve yöneticilerin işindeki verimliliğini, başarı ve motivasyonunu güçlendirir. Yapılan birçok araştırmada kurumsal beslenme danışmanlığı alan şirketlerde çalışanların şirkete bağlılığının daha iyi olduğu bulunmuştur.

Amerika’da ve Avrupa ülkelerinde kurumsal beslenme danışmanlığı, çalışanların özgüven sağlaması, motivasyonu yükseltmesi, işinde daha mutlu ve verimli olması, iş yerine bağlılıklarının artması, yemeklerden şikayet etmemesi, kilo kontrolü sayesinde daha prezentabl görünmesi ve sağlık masraflarının azalması için tercih edilmektedir.

Kurumsal Beslenme Danışmanlığı Hizmeti Alan Şirketlerde

Group 8459.png

Diyetisyen önerileri ve takibiyle sağlıklı çalışanların sayısı artar

Group 8459.png

Çalışanların hastalıklara bağlı işe gelmeme oranı düşer

Group 8459.png

Çalışanların ideal kilolarına ulaşmaları sonucu özgüvenleri yükselir

Group 8459.png

Şirketin çalışanlarına sağladığı kurumsal beslenme danışmanlığı sayesinde çalışanların iş yerine bağlılığı ve güveni artar

Group 8459.png

Sağlıklı beslenme eğitimleri ve seminerleri sayesinde sağlık harcamaları azalır ve buna bağlı sigorta payı ve poliçe satın almada avantaj yaratır

Group 8459.png

Doğru menü planlama eğitimine bağlı mutfakta oluşan atıklar en aza iner ve şirket kar eder

Group 8459.png

Menü planlaması ile yemekhanede her beslenme tipine uygun (vegan /vejetaryen gibi) yemek bulunur ve çalışanlara kolaylık sağlanır

Group 8459.png

Spor yapanlara yönelik özel beslenme danışmanlıkları ve eğitimler ile birlikte grup içi iletişim artar

Kurumsal Diyetisyen | Kurumsal Beslenme
image (3).png
image (2).png
image (4).png
image (6).png
image (7).png
image (5).png
Kurumsal Diyetisyenim | Kurumsal Beslenme

Kurumsal Beslenme Danışmanlığı Kapsamında Yapılan Uygulamalar

Group 8459.png

Yönetici ve çalışanlar için kişiye özel diyet programı planlama: Belirlenen sıklıktaki görüşmelerle kilo takibi ve diyet programı planlaması yapılır.

Group 8459.png

Seminerler: Şirketinizde dikkat çekici ve merak edilen konularda interaktif ve keyifli bir sunum gerçekleştirilir.

Group 8459.png

Workshop: Çalışanlar arasındaki etkileşimi ve iletişimi güçlendirmek adına sağlıklı beslenme atölyesi yapılır. Pratik ve sağlıklı tarifleri hep birlikte aynı anda yaparken bir yandan da sohbet ederek besinler ve diyet hakkındaki bilgilerimizi tazeleriz.

Group 8459.png

Menü Planlama: Aylık yemekhane menüsü şirket çalışanlarının ihtiyaçlarına uygun şekilde planlanır. Şirketin sunduğu imkanlara uygun şekilde her tip diyete uygun (vegan / vejetaryen / glutensiz beslenme gibi) çeşitli yemekler planlanır. Yemekhane menüsünün kalori ve besin değeri içerikleri hesaplanır.

Group 8459.png

Diş Muayenesi: 6 ayda bir anlaştığımız diş hekimimiz ile birlikte şirketinize gelerek çalışanların muayeneleri gerçekleştirilir ve merak ettikleri sorular cevaplanır. Aynı gün diyetisyen ve diş hekiminin “ağız-diş sağlığı ve sağlıkı beslenme” konulu semineri interaktif şekilde gerçekleştirilir.

Daha sağlıklı bir şirket için

Şirketin çalışanlarına sağladığı kurumsal beslenme danışmanlığı sayesinde çalışanların iş yerine bağlılığı ve güveni artar

bottom of page